#46 MUHTEMELEN EN İYİ AFRİKALI FUTBOLCULAR... ERMAN YAŞAR & CİHAT AKBEL |

  görünümler 55,500

De Marke

De Marke

5 aylar önce

ve ’in her hafta birbirinden farklı konular üzerine sohbet ettiği, bol kahkaha ve teveccüh içeren De Marke’nin eğlenceli programı ’nin kırk altıncı bölümünde konumuz, futbol tarihine damga vurmuş Afrikalı futbolcular. Yorumcularımız kendilerine göre futbol tarihindeki en iyi afrikalı futbolcuları belirlediler ve ortaya eğlenceli bir sohbet çıktı.
her Çarşamba saat 20.00'de De Marke TRpost kanalında sizlerle!
Sizler de De Marke'nin yeni içeriklerinden ve 'nin yeni bölümlerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olup bildirimlerinizi açmayı unutmayın! ⏰
Altyazı Kısaltmaları:
OK: Oğuzhan Kapılar
OS: Orhan Serbest
EA: Eslem Avcı
BD: Barış Dursun
Bİ: Bahadır İzgeç
FEA: Fatih Emre Arslan
OE: Onur Er
X: Onurcan Çamlıca
ermanyasar
ermanyasar
cihatakbel
cihatakbel
www.demarke.com.tr
demarkesports
demarkegarage
demarkegaming
demarkeagency
dodekabasket
saribayrak
demarkedlc
www.tiktok.com/@demarkesports
www.tiktok.com/@saribayrakoff...
www.tiktok.com/@dodekabasket
De Marke'yle daha fazla spor için kanala abone olmayı unutmayın: goo.gl/zUx8YU
Aynen Öyle:
trpost.net/one/PLr.html...
Erman Yaşar'la Football Manager 22 Macerası:
trpost.net/one/PLr.html...
De Marke İç Yapımlar:
trpost.net/one/PLr.html...
De Marke Mini Series:
trpost.net/one/PLr.html...
Seri Atışlar:
trpost.net/one/PLr.html...
- Filenin Sultanları Özel:
trpost.net/one/PLr.html...
Memleket Havası:
trpost.net/one/PLr.html...
Forma Aşkına:
trpost.net/one/PLr.html...
De Marke Şehrine Geliyor:
trpost.net/one/PLr.html...
De Marke Tribünde:
trpost.net/one/PLr.html...
De Marke Quiz:
trpost.net/one/PLr.html...
Tribün Hikayeleri:
trpost.net/one/PLr.html...
De Marke Parkur:
trpost.net/one/PLr.html...
De Marke Sokakta:
trpost.net/one/PLr.html...

YORUMLAR: 298
De Marke
De Marke 5 aylar önce
#Probably Sizler de bir sonraki bölümlerde konuşulmasını istediğiniz konuları ve sorularınızı yorumlara yazabilirsiniz! #AynenÖyle her Çarşamba 20.00’de De Marke TRpost kanalında sizlerle! 👀
Co Bay
Co Bay 5 aylar önce
Muhtemelen en crazy/deli top 5 örnegin balotelli,maradona.
edgefb1
edgefb1 5 aylar önce
#teamminikserçe sorum iki mantıklı insana, Son zamanlarda ülkemizdeki saçma sapan tartışmalar hakkında ne düşünüyorsunuz? 22 yaşında bir genç olarak ümitsizliğe kapılmaya başladığımı, laf anlatmaktan yorulduğumu fark ediyorum. Türk tarihinin en kaotik dönemine denk gelen bizlere ayakta kalmak için tavsiyeleriniz neler? İyi programlar
Hasan Paşa
Hasan Paşa 5 aylar önce
çıkar lan telefonunu :D
Furkan Kandemir
Furkan Kandemir 5 aylar önce
Türk tarihinin en kaotik dönemi derken gece gece güldürdün beni sanki ötükenden bu yana hayattasın ergen laflarını bırakın artık
Yavuz Özata
Yavuz Özata 5 aylar önce
@Ferayz Onun yaşadığı döneme göre en kaotiğidir, öncesini bilmesine gerek yok. Gerisini yaşayan bilir ve hisseder. Türk tarihinin en kaotik dönemi ile başlayan cümle hariç kendince haklı bence.
Ferayz
Ferayz 5 aylar önce
Türk tarihinin en kaotik dönemi mi? abi siz fanusta mı büyüdünüz veya eski dönemlerle ilgili hiç mi bilginiz yok herhangi bir bilgiye denk gelmediniz?
Batuhan Çelik
Batuhan Çelik 5 aylar önce
İki kişi dışından ne kadar az müdahale gelirse o kadar iyi bir program oluyor. Gerekmedikçe üçüncü kişiler tarafından çok sulandırmak erman yaşar gibi rahat adamı bile sıkıyorsa seyirciye neler yapar . Oğuzhan kapılar hater'lığı gibi görünmesin işinde gayet başarılı olduğunu düşündüğüm birisi. "işinde"
Semih Saygan
Semih Saygan 5 aylar önce
@Buğra Altundağ olur
EMA
EMA 5 aylar önce
ben de fena bunalıyorum arkadakiler dahil olunca
Buğra Altundağ
Buğra Altundağ 5 aylar önce
Oğuzhan Doors olmadan da olmaz ya bu program
Onur Dur
Onur Dur 5 aylar önce
#teamermanyaşarınmekanizması Cihat abi beni tanıdın mı? Aynen Öyle programından Mustafa Dur'un abisi... soy adıyla eğlenmiştiniz. De Marke kanalından... Sorum her iki teveccüh paratonerine. Programı uzun zamandır takip ediyorum. Yemek yerken Aynen Öyle izlemek gibi bir alışkanlığım oldu. Sadece yemek yediğim zamanlarda izliyorum. Bu durum bende Pavlov'un Köpeği efekti uyandırdı. Artık twitterda ne zaman erman yaşar ya da cihat akbel tiviti görsem acıkıyorum, tükürük bezlerim çalışıyor. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim?
huso
huso 5 aylar önce
gece gece bağırdım uyuyan babam uyandı. hahahahahahaha.
Emre Akceken
Emre Akceken 5 aylar önce
durarak
Selman Gürkaş
Selman Gürkaş 5 aylar önce
#teamerhatakşar Abiler biliyorum bununla övünecek adamlar değilsiniz ama, yediğiniz ve attığınız en sağlam dayakları anlatır mısınız.
jacobadanr
jacobadanr 5 aylar önce
Eto'o hakkında ; sadece Kamerun için değil afrika kıtası için o kadar büyük bir sembol ki 2010 dünya kupası Güney Afrika'da oynanmasına rağmen turnuvanın tanıtım afişinde afrika kıtası eto'o nun sureti şeklinde tasarlanmıştı
sickyg
sickyg 5 aylar önce
video 1 saat 22 dakika geç yüklendiği için ouzhan kapılar özür dilesin.
Anil Abotay
Anil Abotay 5 aylar önce
Dilesin
Berk SOLAK
Berk SOLAK 5 aylar önce
#TeamErmanYasarinVirgülSevdası Üzümden önce şarabı gören iki güzel insana hissettirdikleri bu güzel duygular için birkaç şey yazmak istedik, hastanenin birçok köşesindeki sohbetlerimizi renklendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Keşke sohbetlerimiz sizinle aynı ortamda renklenmeye devam etse, bu vesileyle işyeri hekimi arıyor musunuz diye sormak istedik. (Hidroksiapatit grubuna selam yollarsanız seviniriz :))
Alper Çelebi
Alper Çelebi 5 aylar önce
#teamibrahimakdağınkartgörmediğimaç Öncelikle iyi yayınlar dilerim. Sorum yıllar boyunca spor spikerliğinde sazı eline alıp medya devi haline gelmiş değerli isim Erman abiye ve cevval kelimesinin vücut bulmuş hali Cihat abiye. Tam bu soruyu okurken bir anda Oğuzhan Kapılar "Bu teveccühe nail olmayı başarmak kolay iş değil" deyip, çıkarıp ikinize de 500 bin dolar nakit para verse parayla yapacağınız ilk icraat ne olurdu?
enes şenoğlu
enes şenoğlu 5 aylar önce
#TeamStoryByBıyık Abi futbol ile ilgili bütün hikayeleri altını doldurarak anlatıyorsunuz bunun için her çarşamba sizi izliyorum.Soru Türk futbolu için en unutulmaz anlar nelerdir?
Fiddlesticks
Fiddlesticks 5 aylar önce
#teamfutbolist Montpellier'da 2018-2020 yılları arasında ligde birbirlerine en fazla asist yapıp toplam 40 gol atan Laborde - Delort ikilisinin uyumunu unutamıyorum savunmaya 2-3 takviye yapılsaydı Montpellier ilk 4 de bitirip Şl'ye giderdi bu ikilinin ayrılması üzdü beni siz ne düşünüyorsunuz?
Behram B. Muğurtay
Behram B. Muğurtay 5 aylar önce
#probably #teamufc İyi yayınlar diliyorum öncelikle. Sorum Erman Yaşar'a. Ben sıkı bir UFC takipçisi olarak medya deviyle aynı çatı altında çalışan ve sosyal medyada hakkı yeterince verilmeyen bir spikerimiz olan Yücel Tugan hakkındaki fikirlerini duymak isterim. Hem Cihat hem Erman abim MMA bilhassa UFC organizasyonu hakkında neler düşünüyor? Türkiye'de dövüş sporları ve organizasyonları çok daha yaygın olabilecekken yeterince reklamı yapılmadığını düşünüyorum.
huseyin ozturk
huseyin ozturk 5 aylar önce
#teamahmetçalık abiler, ahmet ile (huzur içinde uyusun) beraber bir kez daha ölümün hemen yanımızda olduğunu ve ne kadar zamansız gelebildiğini de görmüş olduk. ölüm gerçeği ile nasıl yaşanmalı? fazla sorgulanmamalı, kabullenilmeli mi yoksa bir arayış içine mi girilmeli?
Harbiyeli1283
Harbiyeli1283 5 aylar önce
#TEAMDrogbanındengeçubuğu sorum aşk hayatı çalkantısızlıklarla dolu amca yeğen modelinin en özel temsilcileri olan iki dehaya. "İnsan ömründe bir kere aşık olur her aşktan sonra tekrar doğar" durumu hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Lavreion
Lavreion 5 aylar önce
#teamyardımlütfen merhabalar hayranlıkla her bölümünü izlediğim aynen öyle ekibi özellikle cihat ve erman abim. Sürekli aynen öyle izlemekten kaynaklı aynen öyle zehirlenmesi yaşıyorum ve sürekli arkadaş ortamında erman yaşar esprileri yapıyorum. Sonuç olarak arkadaşlarım esprilerimi komik buluyor orjinalsin vb. yorum yapıyorlar. Ama bir gün erman yaşar izleyip esprilerimi ondan arakladığımı anlarlarsa diye korkuyorum. Güzide abilerimin tavsiyelerine muhtacım. #yardımlütfen
Furkan Arslan YALÇINKAYA
Furkan Arslan YALÇINKAYA 5 aylar önce
#TeamKaramokoBamba 46:19'da Medya Devi Erman Yaşar'ın kulağını karıştırıp pisliği yuvarlaması tam bir içtenlik göstergesi, çok büyüksün Erman Baba
erdem__ozturkk
erdem__ozturkk 5 aylar önce
#Teamkimegoreyalniz Son derece eğitimli ve kariyerli insanların olduğu ortamda insanın kendine ve medeniyete katkılarından konuşulurken birden haykırdım "hayatin ne kadar boş olduğunu anlamanız için aynen öyle izlemeniz yeterli"
Kemal Büyük
Kemal Büyük 5 aylar önce
#TeamScreenshotHunter Sorum medya devi Erman Yaşar’a ve twitter devi Cihat Akbel’e. İzlediğiniz en iyi spor filmleri & belgeselleri nelerdir ? Bu konunun gelecek haftalarda çatı konu olarak da işlenebileceğini düşünüyorum. Son olarak, Erman abi Cantona baskılı sweatshirtü nereden aldığını söylersen sevinirim. Bunu instagram’dan da sordum ancak pp kadın fotoğrafı olmadığı için görmedin sanırım :)
Enis Ataseven
Enis Ataseven 5 aylar önce
#TeamİkiBinOnüçsenesi sorum ekrandaki iki cazibeye, favori yılları nelerdir ? Sebepleri ile cevap verilirse daha iyi olur.
Demir Deliduman
Demir Deliduman 5 aylar önce
Cihat Akbel Abuterika gibi ilginç karakterler ve olaylar seçince bu program adeta yeme de yanında yat tarzı oluyor.
MUHAMMET KILIŞLI
MUHAMMET KILIŞLI 5 aylar önce
Benden bahsedilmiş galiba unutulmamışım mutlu oldum :) Erman abiye ve de marke ekibine instagramdan teşekkür mesajı atmıştım ama okunamadı sanırım aralarda kaynadım. twitterdan mention attım Erman abime ama nickim farklı anlasın artık 😅 ❤️ çok seviliyorsunuz ❤️
Emre Öztürk
Emre Öztürk 5 aylar önce
#teamTuzla sevgili Cihat ve Erman abilerime tuzlamızdan selamlar. abi geçen arkadaşlarla baya tartıştık da; sizce fitness spor mudur yoksa birden çok farklı sporun bir arada yapılabildiği bir etkinlik süreci midir?
Mert Yıldırım
Mert Yıldırım 5 aylar önce
Efsane içerik, efsane ekip ancak arkadan konuşan arkadaş sürekli sabote ediyor. Çıtır müdahaleler tatlı oluyor ancak uzattıkça uzatıyor
Ali Akpınar
Ali Akpınar 5 aylar önce
40-46 dakikada arası sürecek dediğiniz bölüm 1 saat 5 dk, böyle standart sapmaların hastasıyız.
şenol ceyhan
şenol ceyhan 5 aylar önce
Abicim on numara adamlarsınız, saçma sapan yorumlara bakmayın. Yorumlarınız bizim için önemli.
Emre turk
Emre turk 5 aylar önce
#teamtschabalalanınplasesi Abi sizce futbolun asya ülkelerinde (özellikle orta asya) dünyadaki diğer ülkelerdeki kadar ilgi görmeme sebebi nedir
Mücahit Maskan
Mücahit Maskan 5 aylar önce
#teamuçankafaatanamigoorhan Sorum teveccüh sahibi iki beyefendiye; Spor medyasında hiçbir taktik analize dayanmadan, yuvarlak yorum yaparak, spora sıfır fayda ile yıllardır var olan kişiler hakkında düşünceleriniz nelerdir? Bitlis Özgülderespora başarılar...
Tolga Ateşci
Tolga Ateşci 5 aylar önce
13:00 friendzone abi o soru ya, adam en yakın arkadaşına aşık olmuş, açılmış, sonra ikisini de kaybetmiş. Sizin gibi aşk adamları nasıl anlamadı bunu. 😔
Mehmet B. Erkan
Mehmet B. Erkan 5 aylar önce
#teamgeçenhaftaismetarzuman bu ülkede bir Tarkan, bir de Erman Yaşar olmak zordur. Çişin gelse olay olur.
burak coşkun
burak coşkun 5 aylar önce
liverpool ile çıktığı 160 maçta 108 gol 42 asist ile 150e gole doğrudan katkı sağlamış. tabi ki afrikalı en iyi oyuncu.şampiyonlar ligi eleme(2) ve dünya kulüpler kupası(2) maçlarında 4 kez forma giymiş 1 gol, 1 asist üretmiştir. fa cup'da 6 kez forma giymiş, 4 gol üretmiş. efl cup'da 2 kez kez forma giymiş, gole katkı yok. uefa super cup 1 kez forma giymiş, gole katkı yok. yani liverpool ile dünyanın en zor 2 ligi olarak kabul gören premier lig ve şampiyonlar liginde 147 maça çıkmış 103 gol,41 asist ile toplamda 144 gole katkı sağlamıştır.
Danylo Berk
Danylo Berk 5 aylar önce
#teamsiyahgiyenadamcihatakbel Bir bölümünüzde en iyi jenerasyon takımlarını konuşmanızı en içten dileklerim ile isterim.
Koray Kaynar
Koray Kaynar 5 aylar önce
Oyuncuları sıralarken bu denli kupa ve başarıya önem verilmesine anlam veremiyorum.Performans kriter olarak bariz 1 numara olmalıdır.Salah bu sezonki performansını 5 sene daha gerçekleştirse ama kupa kazanamasa bi değeri olmayacak mı yani aq
Berk
Berk 5 aylar önce
Mohamed aboutreika futbolu 2013-2014 te bırakmış.Medya devinin kendinden emin 2017 diye sallayıp konuyu kapatması…başka bir mevzu bu adam
Orhun Homak
Orhun Homak 5 aylar önce
#teamErman 12:24 2 aşk ordinaryusu abim en yakın arkadaşı ve uzun yıldır peşinden koştuğu insanın aynı anda gitmesinin sebebi bu ikisinin aynı kişi olması, yani en yakın arkadaşının uzun yıldır peşinden koşuyor olması olabilir naçizane. Saygılar
Tolga Ateşci
Tolga Ateşci 5 aylar önce
Aynen, bu 2 aşk ordinaryusu bunu nasıl çözemedi.
Güney Altun
Güney Altun 5 aylar önce
#teamplninkralıermanyaşar sizi çok özlemişiz #probably abi pl de big 6 dışında şampiyon olmasını isteyeceğin takım hangis ( leicester dışında) Cihat akbelciğim inanılmaz ve ilginç bi futbol bilgin var, bunu bi kanal ile anlaşıp içeriğe dökmeyi düşünmez misn, oğuzhan kapılar sponsor olur bence.
Recep Bursa
Recep Bursa 5 aylar önce
Sing&Song ikilisinin cihat akbel tarafından önceden bilinmesi tesadüf değil, artık bende de 3 günde 1 erman yaşar izlemekten erman yaşar tarzı mizah kültürüm oluştu davranışları, konuşması herşeyiyle özümsedik, erman yaşar belki birgün olmayacak fakat ruhu ilelebet yaşayacak..
Enes Seneman
Enes Seneman 5 aylar önce
#teamalgidakamyonu güzel insanlar, erkek adam depresyona girmez tecili bozar düsturu ile hareket ederek önümüzdeki hafta askere gidiyorum. şu iki önünde esas duruşta durulası duayenin #probably en iyi askerlik tavsiyesi nedir?
Eren Kuru
Eren Kuru 5 aylar önce
#Probably #TeamAlmanPanzeriErmanDerman Cihat abinin kendini inanılmaz şekilde tuttuğu ama müthiş üslubu ve hitabetini de kullanarak kendisine saldıran arkadaşa ayar verdiği dakikalarda evde kendimden geçtim. Cihat Akbel Racon derlemesi yapasım bile geldi bölümden sonra.
Buğra Aygün
Buğra Aygün 5 aylar önce
#probably#team1saat23dkgeçyüklenenbölüm Bugün fb altay maçı vardı maç tam aynen öyle saatinde 20.00 de başlıcaktı ben de artık fener maçlarının tadı kalmadı diye aynen öyle izlerim dedim ama bu ne nedir be kardeşim bu nedir oğuzhan kapılar.1 saat 23 dakikadır eski bölümleri oynatıp duruyorum yeni bölüm gelene kadar nöbet geçirdim,lütfen bir daha olmasın
Oğuzhan Delibaş
Oğuzhan Delibaş 5 aylar önce
#teamMbillaEtame Abilerim sorum ikinize de, Football Manager ya da cm'de gerçekte keşfedilmeden önce ben keşfettim dediğiniz oyuncular var mı? Ben Taye Taiwo'yu keşfetmiştim fena topçuydu
Erman Kaşar
Erman Kaşar 5 aylar önce
#yanımdakırıkbiraynahatıralarımsağdasolda Burdan Medya Devi Erman abimi kınamak istiyorum. Survivorda yarışmalarda mekanizma açıldı, mekanizma kapandı denildiğinde aklıma Erman abi geliyor, dikkatim bozuluyor. Bunun bi ilacı, dermanı var mıdır? Seviliyosunuz
Enes Faruk Ertan
Enes Faruk Ertan 5 aylar önce
#teamekremdağıözleyenler puerta'nın sahada kalp krizi geçirmesi üzerine sevilla'dayken barcelona transferini bir sene geciktiren dani alves gibi bir örneği göz önüne alarak düşündüğümüzde serdar gürler'in başakşehir'e transferini nasıl yorumlarsınız
Mustafa Kemal'in Fedaisi
Mustafa Kemal'in Fedaisi 5 aylar önce
#TeamArızaMakukula Abi,seni kuzeninden dahi kıskanıp da umutlandıran daha sonra çıkma teklifi ettiğinde "Biz arkadaşız" diyen kişinin yaptığı etik midir? Kızlar sevmediği erkeği ölesiye kıskanırlar mı?
Deniz Ozkan
Deniz Ozkan 5 aylar önce
#teamermanyaşarınaşırıyıkamaktansolmuşeşofmanı son 2 senedir futbol artık çok sıkıcı gelmeye başladığı için amerikan futboluna sardım, hiç maç kaçırmadan takip ediyorum nfl’i. büyük erman yaşar fanı olamama rağmen programı yeni keşfettim ve her gün 1-2 bölüm izliyorum. bağımlılık yaptı. futbola tekrar ilgim artmaya başladı. almanyadan selamlar eğer isterseniz köln forması gönderebilirim.
Serdal Çakmak
Serdal Çakmak 5 aylar önce
Teveccüh mekanizması iki abime selamlar. Pandemi koşullarında ve ayrıca sosyal medyada sadece ekonomi konuşulurken bir kadınla nasil tanışabiliriz?
Matthew Murdock
Matthew Murdock 5 aylar önce
Yemeği saat 8 e denk getirdik ama sevgili Oğuzhan kapılar geciktirdi. Özür dilesin
Asad Aliyev
Asad Aliyev 5 aylar önce
Etoonun şansı Barcelona kimi tıkır-tıkır işleyen bur külupte oynaması olmuşdur.Yoksa Drogba tek başına oyun kazandıran bir oyuncu, Etoo daha çok kulüple yükselen
Çağlar İ.
Çağlar İ. 5 aylar önce
No one: Cihat akbel: 1943 yılında zambiya'da...
Gökhan SARI
Gökhan SARI 5 aylar önce
#probably #teamermanyaşar Eskişehirspor gibi ekonomik açıdan sıkıntı yaşayan anadolu kulüpleri hakkında yorumlarınız nelerdir?
Ömer Kılınçarslan
Ömer Kılınçarslan 5 aylar önce
#teamprobably geçen bölümde Cihat bey PSGyi gömerken ligde zaten hep şampiyon oluyorlar araya sadece Monaco girdi demişti, son sezonda Lille Türkgücü şampiyon oldu şimdi Lille Türkgücü taraftarlarından özür dilesin.
Gokdeniz Bozdag
Gokdeniz Bozdag 5 aylar önce
#teamaynenöyle abiler ilk defa buraya ciddi bir soru sorma gereksiminde bulundum çünkü bu soru ben ve arkadaşlarım tarafından mezara kadar götürülecek bir soru lütfen bu soruya iyi düşünüp cevaplayınız. Sorum şu: Conor McGregor ve LeBron James sokakta karşılaşıyor ve bu ikili arasında bir anda nedeni belirsiz bir kavga çıkıyor. Bu iki atlet sokakta birebir dövüşse kim kazanır ? Not: Herhangi bir dövüş kuralı bu kavgaya dahil değil yani tamamen bir sokak kavgası
Eren Torun
Eren Torun 5 aylar önce
#teamcanımakbel erman yaşar bitsin de gidelim şeklinde çekmesin bu programı lütfen tadını kaçırmış bu bölümün
Ahmet Burak Alemdar
Ahmet Burak Alemdar 5 aylar önce
#teamcekilislerdezatenbanacikmazdiyekatilmayanlar sorum Anadolu ve Balkanların en şehvet verici insanı Erman hocama, Türkiye liginden bir takımı alıp epl ye koymak isteseydiniz bu takım hangi takım olurdu ( en ikonik ve komik duracak).
Sisyphos
Sisyphos 5 aylar önce
Erman abinin girer girmez 40 dk sürecek dediği videonun 1 saatin altında olması zaten anormal olurdu.
Tuan Ozturk
Tuan Ozturk 5 aylar önce
Abi drogbayi ilk siraya koymadigniz icin cok sevindim helal olsun
Onur Peker
Onur Peker 5 aylar önce
#teamkırıkayna Sorum sanat denilince ilk akla gelen iki isme. Bu günlerde yılda bir gelen eurovision çukuruna düştüm. Sizce Türkiye adına eurovisiondaki top3 şarkı hangileridir?
Ahmet Arslan
Ahmet Arslan 5 aylar önce
Ahmet Çalık'ı andığınız için teşekkürler Allah rahmet eylesin
Eyüp Erdoğan
Eyüp Erdoğan 5 aylar önce
#teamkapılaramikrofon Spor salonunda sizi dinlerken ve Oğuzhan Kapılar’a konulan alt yazıları okumaya çalışırken bir anlık dalgınlığıma gelerek parmağımı dambılla demir arasına sıkıştırdım. Evet belki parmağım kopmadı ama bir süre dikiş ve atelle gezmeye mahkum bırakıldım Geçmiş olsun hediyesi istemiyorum teşekkürler sadece Oğuzhan kapilara mikrofon istiyorum Bu mesajı da parmağımı kullanamadığım için klavye sesli okuyarak gönderiyorum noktalama işaretleri olmadığı için erman yaşardan özür diliyorum
Suicideus
Suicideus 5 aylar önce
#teamsapkalierman erman abi geçen bölümde şapkalı şapkasız muhabbeti yaparken kondom şakası yapmamak için kendini zor tuttuğunu düşünüyorum. doğru mu düşünüyorum erman abi?
Mahmut GÜR
Mahmut GÜR 5 aylar önce
#teamcihatağabey sorum erman ağabeye, hangi programın ortamını daha çok seviyor Londra Merkez mi, Aynen öyle mi ? :)
Erdem ışık
Erdem ışık 5 aylar önce
#Teamermanemre her hafta burdan Sevgili Emre Özcan ve Erman Yaşar'ın ev ayırma kararı aldığı anın nasıl yaşandığıyla ilgili kendi kafamdaki senaryoyu yazıcam. BÖLÜM 1: Birkaç gündür canı biraz sıkkın ve suratı asık olan Emre Özcan salonda ayrı koltuklarda oturup Erman Yaşar ile film izlerken ağzından bir anda şu kelimeler dökülür, "Erman konuşmamız lazım."
halil ekinci
halil ekinci 5 aylar önce
#Teammedyadevininbetonyetmiyenmekanizmaları sorum soldaki bıyıklı lavuğa, Geçen bölümde inanılmaz bir futbolcu olmak ile karakterin bir alakası olmadığını söyledi Eric Cantonanın bu kadar sevilmesi onun büyük karakterinden mütevellit değil midir ? Realist bir yorum alabilir miyiz ?
Alper Erdal
Alper Erdal 5 aylar önce
#teammedyadevi #probably Underated mı overated mı olduğuna karar veremediğiniz oyuncular kimlerdir? Ben F.Torres,Michael Owen derim.Aklıma ilk gelen isimler bunlar.
Danylo Berk
Danylo Berk 5 aylar önce
#aynenöyle Eder Milito Sylvester Stallone benzerliği hakkında ne düşünüyorsunuz?
Rome Salvador
Rome Salvador 5 aylar önce
#teamYusufYazıcıveNataşalar Futbola bir kural ekleye ve ya değiştire bilseydiniz, bu hangi kural olurdu. Ben basketball gibi bir yarı sahada vakit gecirme dakikası koyardım, futbol daha izlemesi zevkli olurdu. Teşekkürlerer seviliyorsunuz
Bora
Bora 5 aylar önce
#TeamErmanVeCihatAbininProstatBezleri Abiler tuvaletiniz falan geliyosa gidin, kesmeyin, ortamın sıcaklığı samimiyeti bozulmasın. O kisa sekanslardaki tek kişilik muhabbetler de bu programın nadide bir parçası. Ayaginizi falan da uzatin istediginiz gibi, evde muhabbet edercesine devam etmeli bu program.
S M L
S M L 5 aylar önce
Listedeki iki futbolcuyu Cimbom formasıyla canlı izlemem, paha biçilemez!
Furkan Karaca
Furkan Karaca 5 aylar önce
#teambatmanpetrolspor sorum bize delikanlımı sevdiren Erman Yaşar ve yılların hocası Cihat Akbel’e, şu anda 1 aylık tatildeyiz aynı şehirdeyiz sonra farklı şehirlere üniversiteye gideceğiz kıza yürüyorum açılayım mı uzaktan ilişki sıkıntı olur mu
Hqribo
Hqribo 5 aylar önce
#teamböyledirlerölürler Yutupta severek izlediğim hastalık bu futbol kanalı Afrika’daki ülkelerin en başarılı oyuncularını anlatan güzel bir video yayınladı ama tesadüfe bak ki komorları unutmuşlar. Acaba azılı komor savunucusu Erman Yaşar bu konu hakkında bir şey söyleyecek mi? HBF ye selamlar
Dılovan Batgi
Dılovan Batgi 5 aylar önce
Erman abi yılın afrikalı futbolcusu ödülünü en çok kazanan eto'o ama tek değil yaya toure nin de 4 kez kazanmışlığı var
Onur Gurgol
Onur Gurgol 5 aylar önce
#teamafrikaincisiakbel #probably Bölüm hemen bitmesin diye 20'şer dakika bölerek izliyorum ki yeni bölüme kadar sizlere hasret kalmayalım. #oğuzhankapılarbölümleriikisaatyapsın
Köksal Kafa
Köksal Kafa 5 aylar önce
#teamakbel sorum cennetteki tadilat nedeniyle dünyamıza düşmüş iki güzel insana. Bu güne kadar sevgililerinize aldığınız ya da sizlere gelen en güzel hediye neydi? Yaratıcı hediye önerileriniz var mı? Sizleri seviyoruz abilerim.
annadın mı
annadın mı 5 aylar önce
#teamçöpdökmez eskiden veya şu an ligimizde oynayan hangi futbolcuyu mehmet aurelio şekli milli yapmak isterdiniz?
Doğukan Önal
Doğukan Önal 5 aylar önce
#teamoykesiekesie erman abi ve cihat abi, spotifyda çevrimiçi görünmesini açar mısınız, sizlerin zaman zaman ne dinlediğinizi görmek istiyor bu insanlar.
JJ Kaddo
JJ Kaddo 5 aylar önce
#teamdentinho beyazi çiğ kalmayan(sert),sarısı ise ekmeği bandırdığın an dağılan yumurta nasıl yapılır?
Can Yılmaz
Can Yılmaz 5 aylar önce
Liberian girl, denize doğru ... Senle spotify listesi paylaşmamız lazım abi🤩
Yiğit Kızılcan
Yiğit Kızılcan 5 aylar önce
#TeamErmanDerman sorum yok belki alakasız olucak ama Bayern için yazdığım bir akrostiş şiir var Erman abinin sesinden dinlemek çok isterim sevgiler saygılar B enimsemişiz seni her kuponumuzda A ldanmayız ofsaytlarına Y erin ayrıdır bu platformlarda E mekçinin dostusun bu yollarda R akımızı eksik etmedin dostlarla N agelsmann'ınla sen çok yaşa!
M T
M T 5 aylar önce
Cihat Akbel'i normalde severim ama Salah olayında aşırı boş yapmış ya, sinir oldum. Daha geçen GQ röportajında soruldu kendisini en iyi Afrikalı olarak görüp görmediği, "herkesin fikri farklıdır, bir sürü iyi oyuncu var ama kendi kafamda kendimi seçiyorum" tarzında birşey söyledi. Söyleme şekli vs. sıfır kibir ve sporcuların sürekli söylediği de bir şey bu zaten, kendi kafalarında kendilerini her zaman en iyi olarak gördükleri. Yani hiç te büyütülecek bir şey değil
Omer Avci
Omer Avci 5 aylar önce
Ermanım saçın inanılmaz olmuş, sıhhatler olsun paşam
Yiğit Zeren
Yiğit Zeren 5 aylar önce
#teamcihatyaşar #probably ülkede tabiri caizse her yıl bir sürü stadyum yapılırken bunları zeminleri neden kısa süre içinde bozuluyor, veya yapılmış olan statların zeminleri neden yenilenmiyor. o kadar transfer yapılırken ''patates tarlasında'' oynanan maçlarda düzgün bir futbol beklemek ne derece doğru, seviliyorsunuz.
Why California is Running Out of Water
16:31
RealLifeLore
görünümler 1 Mn
Why Does Russia Own This Old Piece of Germany?
17:54
RealLifeLore
görünümler 2,3 Mn
Sihirli Annem 131. Bölüm (4. Sezon ) FİNAL
1:2:03
Sihirli Annem
görünümler 224 B
RAPÇİLERİ SESLERİNDEN TANIMAK! w/ @ŞEHİNŞAH
23:23
Steven Adams learning from CP3 😁 #shorts
0:16
GD's Latest Highlights
görünümler 4,4 Mn
Football challenge vs @VINSKY #2 💥|#shorts
0:37
Pitch Addict
görünümler 250 B
Mbappe helps Donnaruma.. 🤣😂
0:19
FunChannel
görünümler 1,3 Mn