#64 MUHTEMELEN SÜPER LİG PANORAMA... ERMAN YAŞAR & CİHAT AKBEL |

  görünümler 47,938

De Marke

De Marke

27 gün önce

ve ’in her hafta birbirinden farklı konular üzerine sohbet ettiği, bol kahkaha ve teveccüh içeren De Marke’nin eğlenceli programı ’nin altmış dördüncü bölümünde konumuz, Süper Lig. Yorumcularımız kendilerine göre bu sezonun öne çıkan takımlarını ve futbolcularını belirlediler ve ortaya eğlenceli bir sohbet çıktı.
her Çarşamba saat 20.00'de De Marke TRpost kanalında sizlerle!
Sizler de De Marke'nin yeni içeriklerinden ve 'nin yeni bölümlerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olup bildirimlerinizi açmayı unutmayın! ⏰
Altyazı Kısaltmaları:
OK: Oğuzhan Kapılar
OS: Orhan Serbest
EA: Eslem Avcı
BD: Barış Dursun
Bİ: Bahadır İzgeç
FEA: Fatih Emre Arslan
OE: Onur Er
X: Onurcan Çamlıca
ermanyasar
ermanyasar
cihatakbel
cihatakbel
www.demarke.com.tr
demarkesports
demarkegarage
demarkegaming
demarkeagency
dodekabasket
saribayrak
demarkedlc
www.tiktok.com/@demarkesports
www.tiktok.com/@saribayrakoff...
www.tiktok.com/@dodekabasket
De Marke'yle daha fazla spor için kanala abone olmayı unutmayın: goo.gl/zUx8YU
Seri Atışlar 2. Sezon:
trpost.net/one/PLr.html...
Aynen Öyle:
trpost.net/one/PLr.html...
Erman Yaşar'la Football Manager 22 Macerası:
trpost.net/one/PLr.html...
De Marke İç Yapımlar:
trpost.net/one/PLr.html...
De Marke Mini Series:
trpost.net/one/PLr.html...
Seri Atışlar 1. Sezon:
trpost.net/one/PLr.html...
- Filenin Sultanları Özel:
trpost.net/one/PLr.html...
Memleket Havası:
trpost.net/one/PLr.html...
Forma Aşkına:
trpost.net/one/PLr.html...
De Marke Şehrine Geliyor:
trpost.net/one/PLr.html...
De Marke Tribünde:
trpost.net/one/PLr.html...
De Marke Quiz:
trpost.net/one/PLr.html...
Tribün Hikayeleri:
trpost.net/one/PLr.html...
De Marke Parkur:
trpost.net/one/PLr.html...
De Marke Sokakta:
trpost.net/one/PLr.html...

YORUMLAR: 186
De Marke
De Marke 25 gün önce
#Probably Sizler de bir sonraki bölümlerde konuşulmasını istediğiniz konuları ve merak ettiğiniz sorularınızı yorumlara yazabilirsiniz! #AynenÖyle her Çarşamba 20.00’de De Marke TRpost kanalında sizlerle! 👀
Ahmet Oktay
Ahmet Oktay 25 gün önce
Stüdyo gerçekten harika olmuş iki hafta dışarda çektiğinize değmiş.
alihan
alihan 25 gün önce
"aynen öyle" eczanelerde antidepresan olarak satılmalı. şahsen ben her çarşamba bir doz alıyorum, bir hafta rahat ediyorum. bizlere bu müthiş hazzı yaşattıkları için öncelikle bu iki fevkalbeşere ve tabii ki kamera arkasında olan bütün de marke ekibine teşekkürler...
Buğra Aygün
Buğra Aygün 21 gün önce
Kardeşim bu program sadece çarşambaları 1 doz alınmalı yoksa etkisini kaybeder
Mahsun Gergili
Mahsun Gergili 25 gün önce
Pazartesi öğle saatlerinde yoksunluk titremesi geliyor eskilerden bi kaç bölüm atıp çarşambaya motive oluyorum.
Çağan Taş
Çağan Taş 25 gün önce
Cihat Akbel'i 1. sezondan mı getirdiniz, saç sakal beni son mutlu olduğum zamanlara götürdü.
Serdal Çakmak
Serdal Çakmak 25 gün önce
Bu içerik bana çarşamba 8 9 hali saha yapıyormuş hissiyatı veriyor.
pedro almodovar
pedro almodovar 25 gün önce
stüdyo daralttı ya alışmıştık açık havaya
JürgeN
JürgeN 25 gün önce
aynen öyle
Taha Berk
Taha Berk 25 gün önce
cihat akbelin ünlü papağan karga tweetini sesli dinleyerek başladık bölüme. çok üst düzey bir program. ötesi yok.
Dwight Schrute
Dwight Schrute 25 gün önce
#teamfaşoağa Görüştüğüm hanımefendiyi büyük üstat cihat akbel'den kırık ayna dinlerken gördüm. Kendisi de sıkı bir aynen öyle takipçisiymiş. Bu bölüm için saatlerimiz uyuşmadı, ancak kendisini bir dahaki bölümü beraber izlemek için davet ettim. Bir selam çakarsanız çok mutlu oluruz :)
Emrecan Arslan
Emrecan Arslan 25 gün önce
#teamermanyaşarınaradabiraçılangöbeği Benim sorum her iki üstada, süper lige avrupadaki 5 büyük ligden birer takım ekleyebilecek olsalar bu takımlar hangileri olurdu? (güç ve maddi olanak fark etmez)
Erdenay Karvar
Erdenay Karvar 25 gün önce
#TeamYenilenenStüdyo sevgili abilerim, 45. bölüm yayınlandığında bir kızla tanıştım. 48. bölüme kadar konuşup o hafta ilk kez buluştuk. Her şey iyi giderken 52. bölümün yayınlandığı hafta aldatıldığımı öğrendim. Belki salaklık belki aşk dersiniz. Affettim. Geçen hafta bu aldatılmanın bir kez olmadığını öğrendim ve yollarımız ayrıldı. Bu süreçte dağılmamamı sağlayan şey Aynen Öyle oldu. Sizleri seviyorum. İyiki varsınız. Bir gün zengin olursam De Marke' ye ortak olup maaşlarınızı iki katına çıkaracağım.
TC
TC 25 gün önce
Hem Kastamonu kökenli oluşumuz, hem de Göztepe doğumlu olmamız dolayısıyla Medya Devi’ne kendimi bir adım daha yakın hissediyorum…
Asil Yaşayan
Asil Yaşayan 18 gün önce
Abi yaklaşık 40 dakika izliyorum tek bir dk bile sıkılmadım büyülü bir sohbet
furkan
furkan 25 gün önce
#teamcihatakbelovic sorum her iki taş fırın erkeğine tuttuğunuz takımların rakiplerinde en imrendiğiniz özellikler nelerdir ( tc sınırları içinde ki tuttuğunuz takım )
Emrecan Arslan
Emrecan Arslan 25 gün önce
#teamAkbel Prime twitter dönemi emektarlarından Cihat abi, benim sorum sana. Son zamanlarda antrenör olma hevesi bünyeme zuhur etti, 7-8 yıllık fm kariyerim göz önüne alındığında bu hevesime nasıl bir yorumda bulunursun? Oluru var mıdır bu işin? Senin yorumun benim için önemli, sevgiler ve de saygılar.
Ertürk Yavuz
Ertürk Yavuz 25 gün önce
#teamerman 53. bölümde Erman Abi, Cihat Akbel'in doğum gününü şarkılarla türkülerle kutlamıştı. Ayın 12'si de benim doğum günüm, Medya Devinin bir doğum günü şarkısı patlatması fena olmazdı, seviliyorsunuz :)
emre filiz
emre filiz 22 gün önce
abi selamlar severek takip ediyoruz önümüzdeki sene programın güncelliğini kaybetmemesi için çekildiği gün yayınlanmasını talep ediyorum.
Ömer Uzun
Ömer Uzun 25 gün önce
Türkiyede yapılmış en iyi 5 spor programını seçsenizde bizde aynen öyle ve londra merkezden sonra 3-4 ve 5. En iyi programları öğrensek :D
emre kilic
emre kilic 24 gün önce
seviyorum cihat ağabeyi ya. aklı başında fenerli çok az kaldı dünyada, adam kadroyu ne kadar objektif yapmış. mesut özil'i de eleştirmiş gerektiği gibi. başka bir fenerliyi koysan, bizi engellediler yoksa en iyi topu biz oynadık der 10 tane fenerli koyardı kadroya.
Emre Çekilmez
Emre Çekilmez 25 gün önce
Abi bir sezonda 16 maça ilk 11de başlayan bi adamı kadroya almak pek mantıklı değil bence, sonradan girdiği maçlarda da zaten bekte oynamadı genellikle Tayfur. Guilherme inanılmaz bi sezon geçirdi, Konyaspor’un net en önemli 5 oyuncusundan biri açık ara en iyi sol bekti bence bu sezon
Tolu ile haxball
Tolu ile haxball 25 gün önce
#ermanyaşarçamtaktiği Erman Hocam Süper Ligdeki Takımlar Uefa Katsayısında 1. , Premier Ligdeki gibi para sistemi [ hani N.Forests 170m almış ya Premier Lig'e çıkınca] bunun gibi etkenler olsaydı başarılı olurmuydu Başarısız olsaydı kaç yıl sonra yine aynı duruma gelirdik
Ataberk Mercan
Ataberk Mercan 25 gün önce
#TeamAndreasPistiolis Abiler Selamlar En sevmediğiniz (nefret seviyesinde) kulüpler hangileridir ? Benim şahsen Psg ve Juventus. (Not: Oğuzhan Kapılar , Aynen Öyle'nin çimentosudur.)
Kağan
Kağan 25 gün önce
#derinmevzular Bir zamanlar bu işin ithalatını, ihracatını yeri geldiğinde imalatını yapmış bu ikiliden abi tavsiyesi bekliyorum. Sizin sevginizi istemeyen birini unutmak için ne yapmak lazım? Bu kişiyi her gün görünce işler daha da karışıyor.
YT
YT 25 gün önce
bakasetas lige muhteşem giriş yapmıştı, sakatlık sonrası çok düşüş yaşamasına rağmen bir yerlerde olabilirdi.
HALİL YUSUF ŞAHİN
HALİL YUSUF ŞAHİN 25 gün önce
#teamSirCihatAkbel Konuk olarak gelen Erman Yaşar az konuştu, kendisini haftaya bomba gibi görmek istiyoruz. Sorum ise şu : bence bir insan ömründe bir kere aşık olur, unutmak için ne yaptınız?
Emre Şahin
Emre Şahin 25 gün önce
#TeamVincenzoMontella Abiler, sorum ikinize de. Ligde bu sezon federasyon tarafından yaşatılan kaos (hakemlerin görevden alınma olayı, yayın ihalesi vb.) sebebiyle Montella hocamın ayrılabileceği gündeme gelmişti. Sizce böyle başarısız yönetimin sergilendiği bir ligin böylesine kötü imaja sahip olması kaliteli yabancı hoca veya oyuncu çekme ihtimalini ne derecede etkiler?
Özkan Özdemir
Özkan Özdemir 24 gün önce
#teamikisekkarizma sorum Erman yaşar'a spikerliğe ara verdiği bu dönemde en unutamadığı ilginç olay nedir? ( Bir videoda maç anlatırken sandalyeden düştüğü olaya şahit olmuştuk o tarz bişey olabilir)
Kadir Gönden
Kadir Gönden 25 gün önce
Bu müthiş programın izlenme saati kesinlikle 22:00 dan sonra bence. Daha erken izleyince sabah kuşağı programı gibi oluyor sanki
Ulaş Varol
Ulaş Varol 24 gün önce
#teamermanderman abilerim izmirden selam. aldatılmamla biten ilişkimden sonra ,birkaç flört denemesi sonrasında her anlamda hayatım tersine döndü. . eski sevgilimin büyü yaptığından şüpheleniyorum. büyü konusunda fikriniz nedir, Real madridin bu başarısında büyüyün etkisi var mıdır? ayrıca 65 Van'a selamlar
Aras Ekici
Aras Ekici 25 gün önce
#TeamİskenderBüyükJorgeJesus Sorum memleketten gelen Antep fıstığını çıkartan ikiliye şuana kadar izlerken en çok heyecanlandığınız maç hangisi? Bir de bi 30 saniye Jorge Jesus atar mısınız?
Miraç yazıcı
Miraç yazıcı 25 gün önce
#TeamErmanYaşarınAnlattığıSonMaç abiler genelde programı yemek yerken izliyorum. bu kez izlerken anneannem de yanımda oturuyordu, birkaç dakika sonra fark ettim ki o da izliyor, beraber izledik…
afurkan37
afurkan37 25 gün önce
#teamwakara Doğma büyüme has Kastamonulu olarak yediğiniz şey çekme helva değil. Olsa olsa pişmaniyedir. Çekme helva düz tabirle küp şeklinde pişmaniyenin sıkıştırılmış halidir. Son olarak tereyağlı olanı tavsiye ederim on numaradır.
Eren Kuru
Eren Kuru 24 gün önce
#TeamUstalar Valla bu hafta sorum yok. Her hafta notlarımı kontrol ediyorum soru attım mı diye. Sorum her çıktığında da inanılmaz bir keyif yaşıyorum. Abilerime beni hatırladığı için, Eslemişko Messi'ye de sorularımı aldığı için çok teşekkür ediyorum.
Mehmet Buğra Bulut
Mehmet Buğra Bulut 24 gün önce
#teamtakımotobüsünükaçırıparkasındankoşanenaramo Dün gece uyumadan programı izleyip uyudum. Gece wc'ye kalktıktan sonra hemen uyuyamadım çünkü anadolu takımlarındaki futbolcuları düşündüm. Madem sizin yüzünüzden uykum kaçtı, aşağıdaki futbolcular hakkında bir iki yorum atıverin de barışalım. Denizli - kratochvil A.gücü - yılmaz Samsunspor - ercan Kocaelispor - nuri
Kerim Yüksek
Kerim Yüksek 25 gün önce
#teamhalamadrid abiler selam ancelotti hocamın napoli everton gibi geçişlerin ardından madrid e gelip orada da çok başarılı olması hakkında ne söylersiniz? eğer ki 2013 den bu yana madrid de devam etseydi sizce senaryo nasıl olurdu? sırf iki erman yaşarın yeni bi programı var diye başladığım aynen öyle de gün geçtikçe onun kadar sevdiğim cihat hocama da selam olsun :) kralım tabi ki sana da çok büyük selamlar
Emre Kocak
Emre Kocak 25 gün önce
#teamprobably sorum iki istanbul beyefendisine. sizce süper ligde son 20 yılda en iyi formalar hangi formalardı? bu ayrı bir bölüm mü olur olmayacaksa aklınıza ilk gelenleri sayabilir misiniz? ayrıca cihat akbelin en sevdiği 5 fenerbahçe formasını da merak ediyorum.
Emre Kocak
Emre Kocak 24 gün önce
@Emrecan Kaan Ergüler 2007/08 sarı beyaz çubuklu forma der susarım!!
Emrecan Kaan Ergüler
Emrecan Kaan Ergüler 24 gün önce
Altın forma çok iyidi
Sadık Gökhan Kara
Sadık Gökhan Kara 19 gün önce
#TeamZeineddinZeidan İzlediğim bölümleri tekrar izlemeye başladım hepsini ilk defa izlemişim gibi yine zevk aldım. Bu arkadaşlar bu işte Nirvanadır. Bir önerim var. Devleti Aliyye Osmanlı İmparatorluğu dağılmasa Ottoman National Team 11'iniz ne olurdu. (not: 2006 yılı fourfourtwo dergisi bilmem kaçıncı sayısında yapmıştı çok eğlenceli içerikti.)
Altuğ GÜL
Altuğ GÜL 25 gün önce
Bandırma'dan Demirspor'a geldiğinde kanat oyuncusuydu Tayfur. 14/15 sezonunda Ünal Karaman bek oynattı onu Demirsporda cihat abime ekleme yapmış olayım.
Ahmet Ömer Yılmaz
Ahmet Ömer Yılmaz 25 gün önce
#teamsınavsenesigüldürentekprogram anlattığı maçlara denk geldiğimde etrafımdakilere bu adam muhteşem dediğim Erman abime ve bi yerde görsem bu adam muhteşem diyeceğim Cihat abime sevgilerimle 18 19 Haziran da üniversiteye geçiş sınavı var tüm sene yanimda olduğunuz için size ve ekibinze sonsuz teşekkürler son olarak da sorum güzellik denince aklınıza ilk ne geliyor veya güzelliğin simgesi sizce nedir mesela bence çiçekler
Melih Mehmet Süral
Melih Mehmet Süral 23 gün önce
#teamdaralandakısapaslaşmalar Yani sıfır penaltı ile 9 gol 1 asist skor katkısı ile oynayan, orta saha oyuncusu zajcdan hiç bahsetmeden bu programı nasıl kapattığını anlayamadım cihat hocam? Senin gibi bir futbol dehasından beklemezdim.
Furkan Musaoğlu
Furkan Musaoğlu 25 gün önce
#teamgölgebıyık Kral soruma asla net bir cevap vermemişsin 😂 Scoutluk hakkında çalışmalar yürütüyorum, PFSA'dan eğitimler alıyorum ve saydığım ligler ile organizasyonları izlemek için vize problemim olmasa da gidip stadta izlemek dünya para biliyosun ki. Bu ligleri tercih etme sebebimde Türkiyeye maddi anlamda ve kısmen Avrupaya nazaran ülke cazibesi olarak ancak buralardan transferler yapabilecek olmamız. Daha net bir cevap verip bana bir ışık olursan çok sevinirim 🙏🏻 Malumun futbol endüstrisi çok kapalı bir endüstri ve dünyaya nazaran Türkiye liyakatsizlikten dolayı çok daha beter, bende böyle bir yola başvurup kendi analizlerimi sosyal medya ve mail yolu ile duyurmaya çalışacağım. Yardımın için şimdiden çok teşekkür ederim.
Özlem Demirci
Özlem Demirci 25 gün önce
bu bölüm çok güzeldi keşke yine birlikte izleyebilseydik
Mustafa Oruc
Mustafa Oruc 25 gün önce
#Probably #teamHotChocolateErmanYasar Sorum Erman Abiye, anlatırken odaklanamayıp en çok zorlandığın maç hangisiydi ?
Recep Doğru
Recep Doğru 25 gün önce
#teamformacropdeğildir cihat hocamın yaptığı 11 popilist söylemden uzak kalmaya çalışırken konyasporda müthiş sezon geçiren ghilermeye, objektif yaklaşmaya çalışırken 3-5 maçta oynayan hamsik yerine müthiş sezon geçiren zajc sa büyük hakızlık yaptığını düşünüyorum
Emre Can Adıyaman
Emre Can Adıyaman 24 gün önce
#teamrealmadridefsaneleri Şanlı Madrid'in şampiyonluğu üzerine bu haftaki birini ilk 11'e al, birini yedeğe koy, birini de sat bölümünde efsane Madrid santrforları yer alıyor. Kulüpteki prime dönemlerine göre bu üç oyuncu için tercihleriniz nasıl olurdu? Raul Gonzalez Ronaldo Nazario Karim Benzema
Koray Kaynar
Koray Kaynar 24 gün önce
10 numara kadro kurdu adam helal olsun
Ediz Ertugrul
Ediz Ertugrul 24 gün önce
#teamtemizlikbezihandan her hafta zaten banko soru soruyorum diye bu hafta sormama kararı aldım ama abilerim belki kimse sormuyordur diye sormak istedim " NASILSINIZ , CİDDEN İYİ MİSİNİZ ? " saygılar. Arkadaşım Berkay kut 'a selam
Ramazan Sarıdoğan
Ramazan Sarıdoğan 24 gün önce
#TeamGagalaHorozum Bir Tottenham taraftarı olarak bu programdaki söylemler beni yaraladı. Cihat akbel özür dilemezse eğer kendisine højbjerg presi yapmayı planlıyorum.
özenç özkan
özenç özkan 24 gün önce
#teamcihatakbelinŞAPKAkoleksiyonu sorum programın bıyıklı yıldızına , sporun artık ulaşamadığı insan , ev kalmadığı bu çağ da kuluplerin ve uluslararası kuruluşların( UEFA - FİFA) bünyesinde daha çok sosyolog çalıştırması gerekir mi ? Özellikle çocuk ve gençlerin bu kadar çok takip ettiği bir oluşumun daha dikkatli bir şekilde topluma sunulması konusunda neler yapılabilir?
Kulriper
Kulriper 25 gün önce
#TeamKırıkAyna 21.yy'ın güzide müzisyenlerinden Cihat Akbel ''Kırık Ayna'' şarkısının hikayesini anlatır mı, arkadaş ortamlarında efkar gecelerini şenlendiren, yağmurlu günlerde kulağımızda eksik olmayan bu şaheserin derin hikayesini bilmek bizim de hakkımız.
Mustafa Abdullah Kebude
Mustafa Abdullah Kebude 25 gün önce
#Probably saygılar abiler, yeşilçamdaki karakterleri eşleştirdiğiniz futbol adamları var mı mesela :Ofsayt Osman= Harry Kane gibi. Sadri Alışık'ı da buradan saygıyla anıyorum
Muhammed Özarslan
Muhammed Özarslan 25 gün önce
abiler selamlar. ortaköyümüzün güzide kafelerinden, galatasaray üniversitesi öğrencilerinin durak yerlerinden birisi olan "neşeli günler" adlı kafe kapatılmış. neşeli günlerin bittiği, artık her şeyin daha kötüye gideceği konusunda bir çıkarımda bulunmak doğru olur mu?
enes akyapak
enes akyapak 25 gün önce
#teamfenerbahçe tıp sözlü sınavlarında, cihat abi gibi konusan çalıskan çocuğun yanında erman abi gibi onaylayıp, bilmiyorum diyerek bu sene mezun oluyorum. tüm demarke ailesine selamalar
Taha Bertuğ Sağlam
Taha Bertuğ Sağlam 25 gün önce
Artık ne zaman pişmaniye görsem medya devi'nin 11:48 deki esprisi gelecek aklıma... teşekkürler medya devi :d
taner deli
taner deli 23 gün önce
#teamprobably sayın medya devi ve sporun her metrekaresine hakim cihat abi okulda futsal turnuvası vardı ben de takımın kalecisiydim. 3-1 öndeydik top bana çarpıp dışarı çıktı, hakem aut verdi ben de "bana çarptı" deyip kornere çevirdim. O kornerden gol yedik sonra da maçı 5-3 kaybettik.
Ragıp Dündar
Ragıp Dündar 25 gün önce
#teamuludagiktisat cihat akbelin uludağ üniversitesi hikayelerini az duyduk onun zamanında nasıldı güzel bi şey dinleyelim. ağaoğlu vs onun zamanında var mıydı
Cihan Yalnızer
Cihan Yalnızer 21 gün önce
#teamalkolik Günün birinde programdaki birlikteliğinizi bitirebilecek kadar büyük bir kavganın sebebi ne olurdu?
Aşkıncan Şehirlioğlu
Aşkıncan Şehirlioğlu 21 gün önce
#teambogazdakigıcık Programı normalde izleyerek takip ediyordum geçenlerde sadece kulaklıkla dinledim cihat abinin bogazındaki balgamı atarsa rahatlayacagını hissettim bi kontrole gitmesini tavsiye niteliginde değerlendirirse sevinirim.. not: premier ligin sefiri erman reis bırakma bizi
Mustafa Kaan Tanrıöver
Mustafa Kaan Tanrıöver 21 gün önce
#TeamErmanDerman Erman Yaşarın videonun sonlarına doğru yaptığı aceleci davranışı kınıyorum. Tekrar edilmemesini arz ediyorum.
deniz bulut
deniz bulut 19 gün önce
Yalnız cihat hocamın karizma arşa çıkmış, inanılmaz bir olay olmuş. Yakışıklı demeden geçemem
••AFU••
••AFU•• 25 gün önce
#Probably Öncelikle İyi günler. Soruyu şu şekilde sormak istedim, düğününüze bu futbolculardan birini çağıracak olsanız hangisini çağırırdınız İcardi Ramos Gatusso
Nalbant'ın Dükkânı
Nalbant'ın Dükkânı 25 gün önce
doğukan sinik’in yedeklere bile girmemiş olmasını unutkanlığına veriyorum cihat :)
Bartu Dirican
Bartu Dirican 25 gün önce
#26yaşındakigençforvetAtabeyÇiçek Vakıf veya şirket takımı olmayan büyük takımların amatör branşlara ciddi bir bütçe ayırıp hem kulüp hem de milli takım bazında başarıya ulaşan sporcular yetiştirip onları turnuvalara hazırlanmasına karşın bunun devlet tarafından maddi olarak yeteri kadar desteklenmemesi konusunda düşüncelerinizi merak ediyorum.
Enes Faruk Ertan
Enes Faruk Ertan 25 gün önce
#teamburhaneşer selamlar abiler. forma kültürüyle ilgili bir sorum olacak. gençlerbirliği'nin 100.yıl dolayısıyla dağıttığı atatürk temalı formayı görünce aklıma geldi. esasında o dağıtılan formanın kumaşı biraz kalitesiz gibi dursa da tasarımını ben çok beğendim. sizce bu gibi özel tasarım formalar ya da (özel tasarım olmasına gerek yok) italya rönesans ve nijerya 2018 dünya kupası gibi formalar mezuniyet törenlerinde, arkadaşın nikahında falan giyilir mi? bu arada duygu'ya sınavında başarılar dilerseniz çok sevinirim, ona ileteceğim. iyi dilekler hocaların hocası cihathoca ve spor medyasının kallavi yürekli adamı erman abiye..
Oğuzhan Kartal
Oğuzhan Kartal 25 gün önce
#teamcihatakbel Öncelikle gür bıyıklı hocaya ve medya devi kahramana selamlar. Her çarşambayı güzelleştirdiğiniz için teşekkür ederken küçük bir eleştirimi paylaşmak istiyorum. Bir konu hakkında kendi fikirlerinizi paylaşırken sosyal medyanın toksikliğinden olsa gerek birileri alınmasın/saldırıya geçmesin diye fazlaca uğraşıyorsunuz gibi geliyor. Özellikle bu bölüm ve transferler bölümünde çokça gözlemledim. Bu konu hakkında görüşünüz nedir? Şahsen sizin fikirlerinizi direkt olarak dinlemeyi ben daha çok seviyorum. Almanya’dan sevgiler.
Celal Kahraman
Celal Kahraman 18 gün önce
sevgiler…
Özgür Saglik
Özgür Saglik 25 gün önce
Ermanla cihatin alman ligine bu kadar hakim olmalari acayip hosuma gitti. Gercek futbol asiklari
Mustafa Kala
Mustafa Kala 25 gün önce
#TeamAkbel Cihat abi ,Entel Feridün videosunun hikayesini anlatır mısın ?
Yiğit Mert
Yiğit Mert 25 gün önce
#TeamWakaraFM Sorum Cihat abiye, malum kavgada Kontravolta mı haklıydı Dumtistik mi? Ve Kontravolta niye Twitter hesabını kapattı?
GamerAdam
GamerAdam 25 gün önce
#teambienvenu sorum medya devi ve futbol tarihçisine premier ligde küme düşme mücadelesi veren takımlar mı yoksa Türkiye Brezilya iskoçya gibi ligler de şampiyonluk mücadelesi veren takımları mi yönetmek istersiniz.
tixion
tixion 25 gün önce
#TeamWakabayashi Captain Tsubasa'daki en görkemli karakter olan Wakabayashi gerçekte olsa onun yeteneğine en yakın kaleci kim olurdu? (geçmişten ya da günümüzde oynayan)
salamanto A.
salamanto A. 20 gün önce
Kasım ayında lliderin 14 puan gerisine düşmüş kendi aldırdığı oyunculardan dahi verim alamamış. 25 kişilik kadroda 3-4 oyuncu dışında seveni olmayan, FB'ye her 2 gidişinde de para takan adamı methedip İsmail Kartal'ın başarısından bahsetmemekte güzel kafa doğrusu.. Ali koç vücut diliyle pişman oldugunu gösteriyormuş birde.. ulan neyse burda keseyim küfür etmeden söyleyebileceklerim bu kadar cünkü.... siz geyik yapın futbola bulaşmayın. bir zahmet.
Safa Okur
Safa Okur 25 gün önce
#TeamGaller bale çok severim bana göre en iyisi sizce yeni sezonda hangi ligde veya hangi takımlarda seyredebiliriz bu arada bende Kastamonuluyum pastırma kayseri midir kastamonu mudur ?
İnan Eren Ağırtaş
İnan Eren Ağırtaş 25 gün önce
#teamcoulibalyninişediğireklampanosu selamlar sorum her iki kalite timsaline 21. Yüzyılda Türkiye nin 2 fransanın 0 Avrupa kupası olması hakkında ne düşünüyorsunuz
Yunus Emre Şar
Yunus Emre Şar 25 gün önce
bu nasıl bir taşımaktır sırtlamaktır programı..
baki
baki 25 gün önce
#teamsüperliginkıyısındandönentavşanlılinyitspor abiler 15 gün sonra 2. kez üniversite sınavına girmiş olacağım. muhtemel bir kötü sonuçta, sonu muamma olan bir bölümü yazıp gitmek mi yoksa 3. kez şansımı denemek mi mantıklı bir hareket olur? liseden sonra birkaç yıl böyle sınava hazırlanmayı siz nasıl buluyosunuz? şimdiden teşekkürler.
e a
e a 25 gün önce
#teamgoldpremiumkürtosman Sorum karizmasıyla devalüasyon yaratan 2 beyefendiye, hayatınızdan futbolu çıkarırsak sizden geriye ne kalır abiler?
Sadabat
Sadabat 24 gün önce
Krallar seneye devam
Enes Yuvasen
Enes Yuvasen 25 gün önce
#yalankötüdür Canım abilerim, her bölümü izlemeden önce aşırı mutlu olurdum. Bu video öyle olamiycak. Çünkü sevgilimden ayrılmak üzereyim. Burdan herkese tavsiyem yalan kötüdür.
Ersin Albayrak
Ersin Albayrak 25 gün önce
#teamyenilsendeyensendeermanyaşar her iki duayene de sorularım var. cihat akbel ne sıklıkla bahis oynar, ilk kaç yaşında oynadı? erman yaşar’a gelince yenilsen de yensen de programından kalma bir formalı fotoğraf var medyada dolanan, bu zamana kadar en beğenerek aldığı beşiktaş forması hangisiydi? iyi sohbetler abi seviyorum sizi..
Sedat KY
Sedat KY 25 gün önce
#teamcihatakbeligörünceilahiokuyançocuk Sorum değinmediği konu kalmayan iki krala ismim insanlar tarafından çok çabuk unutuluyor veya Serhat, Serdar gibi isimlerle karıştırılıyor ve bu durum bir değil iki değil sürekli yaşanıyor bunun çözümü var mıdır bi el atarsanız sevinirim.
Mert Zengin
Mert Zengin 25 gün önce
Sevgili Cihat ve Erman Abi, çekme helvası değil yediğiniz, çekme helvası lime lime olmaz küp şeklinde katı olur, sıkıştırılmış olur. Medya Devinin sakalına yapışandan anladığım kadarıyla #probably pişmaniye yediniz. Ben de Kastamonuluyum, yazın gittiğimde alır gönderirim orijinalini:)
ВКУСНЯТИНА! #shorts
0:38
Аленка-хулиганка
görünümler 7 Mn